Vedeli ste, že na dobrý pocit stačí len pár minút vo vírivke? Garden SPA máte na dosah! Zistite, prečo je drevená jacuzzi lepšia ako nafukovacia a objavte ďalšie výhody domácej vírivky.

Záhradná Jacuzzi – Doprajte si Chvíle Relaxu!

jakuziZáhradná jacuzzi (vonkajšia vírivka) je riešením, ktoré si vyberajú nielen majitelia rekreačných stredísk, ale aj jednotliví zákazníci. Dôvodom sú početné výhody, ktoré ponúka kúpanie v bublinkách. Domáce vírivky zaberajú menej miesta ako drevené bazény a sú lacnejšie na údržbu – ohrev vody v lete aj v zime stojí menej ako v prípade bazénu. Umiestnením drevenej celoročnej záhradnej vírivky v blízkosti vášho domu (a nie sezónnej nafukovacej vírivky) môžete relaxovať kedykoľvek počas dňa a bez ohľadu na ročné obdobie. Vírivka môže byť zároveň centrálnym miestom stretnutia s blízkymi či priateľmi, pretože vane sú vybavené minimálne niekoľkými sedadlami. Jacuzzi – podobne ako záhradné sauny – nie je len ideálnym relaxom, ale aj spôsobom starostlivosti o svoje zdravie. Je známe, že hydromasážny kúpeľ zlepšuje krvný obeh a navodzuje dobrú náladu. Aj v chladných dňoch môžete rýchlo zvýšiť teplotu vody, aby ste zregenerovali svaly po tréningu a oddychu. Inými slovami, teplá voda uvoľňuje telo aj myseľ.

Záhradná Jacuzzi - Harmonické Duo Elegancie a Prírody

Na trhu sú dostupné dva druhy jacuzzi. Prvým typom je čerpacia (nafukovacia) jacuzzi, teda záhradná vaňa, ktorú si môžete zostaviť sami. Táto vírivka je vybavená madlami a v prípade potreby ju možno jednoducho presunúť na iné miesto. Druhým typom je záhradná vírivka určená na celoročné používanie - bazén sa napustí vodou len raz a potom neustále cirkuluje v nádrži. Kúpa takejto vonkajšej jacuzzi znamená vyššie počiatočné náklady, no na druhej strane môžete tento typ vane a hydromasáže využívať dlhé roky. Chcete si užívať relaxačné kúpele po celý rok? V našej ponuke nájdete elegantné, drevené jacuzzi. Tieto vane poskytujú nielen relaxačnú masáž, ale vyzerajú skvele aj v záhrade. Aby ste zaručili relax bez ohľadu na poveternostné podmienky, starostlivo vyberajte miesto, kde bude SPA vaňa umiestnená. Keďže drevená jacuzzi je stálym prvkom, ktorý obohatí záhradu, je to ideálne miesto:

  • je mimo dosahu iných ľudí - vďaka tomu budete môcť bez rozpakov využívať záhradnú vírivku;
  • umožňuje telu jacuzzi splynúť s okolím - to môže zabezpečiť zeleň v záhrade, hoci domácu vírivku je možné umiestniť aj na terasu;
  • umožňuje zastrešenie vírivky - môžete si naplánovať, že nádrž neumiestnite pod holým nebom, ale postavíte ju napríklad nad altánok.

Vonkajšie Jacuzzi – Vyberte si Najvyššiu Kvalitu

Myslíte si, že vo vašej záhrade bude fungovať domáca vírivka? Pozrite si naše ponuky a objednajte si záhradnú vírivku priamo od výrobcu. Každý náš produkt je vybavený nielen tryskami a filtrami, ale aj LED osvetlením a termokrytom. Jacuzzi vaňa - podobne ako drevené vírivky - je vhodná na inštaláciu do otvorených priestorov, pretože jej rám je chránený proti korózii. Chcete si doma vytvoriť súkromnú SPA zónu? Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás.

Naše produkty poskytujú nielen vytúžené zdravie. Vieme toho pre vás urobiť naozaj veľa.

Stačí, ak nám dáte vedieť, čo potrebujete a my Vám obratom pošlete bezplatnú ponuku.
Rýchlo. Nezáväzne. Zadarmo. Bez starostí.


  

TEL : +421 905 250 846

 "Objavte pokoj a pohodu vo vlastnom tepelnom raji."

© ALL - Stavby s.r.o.
Kontakt: info@saunyvirivky.sk | Tel: +421 905 250 846

created by: Marek Sarvas