V našej ponuke sa venujeme predajom rôznych produktov, a preto by sme radi poskytli bližšie informácie o našich službách a podmienkach dopravy.

  1. Individuálne cenové ohodnotenie pre väčšie predmety a paletové zásielky: Pri objednávke rozmerovo väčších predmetov, ako sú celé sauny, dvere do sauny, alebo predmety s vysokou váhou kameňov, saunové kachle a ochladzovacie kade, uplatňujeme individuálne ceny poštovného. Týmto spôsobom zabezpečujeme férové a presné ohodnotenie pre každého zákazníka.

  2. Dovoz tovaru našou firmou: Ak by ste mali záujem o dovážanie tovaru priamo k vám, ponúkame túto možnosť na základe predchádzajúceho telefonického dohovoru. Ide najmä o objemné zásielky, veľkoobchodné dodávky alebo expresné dodávky za príplatok. Cena tejto špeciálnej dopravy bude vopred nacenena po telefonickom dohovore.

  3. Ceny sú uvedené vrátane DPH: Všetky uvedené ceny sú konečné a obsahujú daň z pridanej hodnoty (DPH). Nezáleží na type platby, cena dopravy je nemenná.

  4. Doprava Zdarma pre saunové doplnky: Pre našich zákazníkov sme pripravili špeciálnu ponuku. Pri zakúpení saunových doplnkov v celkovej hodnote nad 500€ máte možnosť využiť akciu "Doprava Zdarma". Bohužiaľ, táto výhoda neplatí pre ostatné kategórie ako sauny, saunové kachle, parné generátory, drevo, izoláciu a ďalšie.

Veríme, že naše informácie vám pomôžu pri rozhodovaní o nákupe. Ak by ste mali ďalšie otázky alebo potrebovali ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Naposledy prezeraný tovar:

Naše produkty poskytujú nielen vytúžené zdravie. Vieme toho pre vás urobiť naozaj veľa.

Stačí, ak nám dáte vedieť, čo potrebujete a my Vám obratom pošlete bezplatnú ponuku.
Rýchlo. Nezáväzne. Zadarmo. Bez starostí.


  

TEL : +421 905 250 846

 "Objavte pokoj a pohodu vo vlastnom tepelnom raji."

© ALL - Stavby s.r.o.
Kontakt: info@saunyvirivky.sk | Tel: +421 905 250 846

created by: Marek Sarvas